Spaudoje apie mus:
Apgyvendinimo paslaugos:Dėl prekybos festivalio metu
galima kreiptis ir registruotis
tel.Nr 8 447 71407

„PILIES AIDAS“ KVIES VĖL APSILANKYTI PANEMUNĖS PILYJE PDF Spausdinti
„PILIES AIDAS 2009“ KVIES VĖL APSILANKYTI
PANEMUNĖS PILYJE 
Image
           Dvejus metus iš eilės sėkmingai vykęs menų festivalis „Pilies aidas“ įvyks ir šiais metais. Pernai Panemunės pilyje vykę renginiai sulaukė gausaus žiūrovų būrio iš visos Lietuvos. Liepos mėnesio trečią savaitgalį tris dienas šurmuliavęs festivalis siūlė gausybę įvairaus stiliaus koncertų, Panemunės pilyje veikė tapybos paroda, vyko meno dirbinių aukcionas, madų demonstravimas.
           Šiais metais „Pilies aidas“ vyks liepos 18-ąją dieną. Pasak vieno iš festivalio iniciatorių ir rengėjų Gintaro Zarecko: „šiandien lengviausia būtų nuleisti rankas ir pasiteisinti ekonominiais – finansiniais sunkumais. Gyvybės šio festivalio testinumui įkvėpė Sauliaus Lapėno, Radetos Savickienės, Skirsnemunės seniūno V.Vainauskio ir aktyviai prisidėjusio jaunimo klubo - centro „Geras“ prezidento Dariaus Kalinausko nusiteikimas tęsti festivalio tradicijas“. Klubas „Geras“ pateikė paraišką  Kultūros ministerijos Kultūros rėmimo fondui ir tikisi sulaukti paramos iš įvairių rėmėjų.
            „Nors festivalis vyks tik vieną dieną, bet jo metu bus galima dalyvauti dainuojamosios poezijos „akademinėse valandose“, išgirsti „Bardų žygio per Lietuvą 2009“ baigiamojo koncerto dalyvius ir scenoje pamatyti visą eilę žymių atlikėjų“ – teigia žygio meno vadovas Povilas Girdenis.
            Kiekviena „akademinė“ bardo valanda – vis kitoks intymus muzikinis pokalbis su žiūrovu. Jauki pilies menė – puiki vieta sukurianti kamerinę aplinką bei stiprų emocinį ryšį tarp dainuojamosios poezijos atlikėjų ir klausytojų.
            Festivalio pabaigai rengėjai ruošia staigmeną, apie kurią galėsime sužinoti jau netrukus.Nepraleiskime progos atvykti dar kartą į naujam gyvenimui atgyjančią Panemunės pilį!  

            Modestas Ulčiskas
            „Bardų žygio per Lietuvą“ metraštininkas
 
Powered by: Joomla cms EasyBook Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!