Spaudoje apie mus:
Apgyvendinimo paslaugos:Dėl prekybos festivalio metu
galima kreiptis ir registruotis
tel.Nr 8 447 71407

“PILIES AIDAS” 2013 VĖL SKAMBĖS PDF Spausdinti
Dar tikrai neužmirštas 2012 metų liepos mėnesį vykęs IV-asis menų festivalis „PILIES AIDAS“ būtų buvęs neįmanomas be bendraminčių žmonių pagalbos. Gintaras Zareckas, Daura Giedraitienė, Darius Kalinauskas, Birutė Šneiderienė, Vladas Vainauskis – tai žmonės, kurie ne tik pagal savo pareigas, bet ir giliai tikėdami festivalio misijos prasme, prisideda prie jo organizavimo.

Jiems, dalyvavusi publika pelnytai dėkojo ir tikėjosi, kad festivalio „PILIES AIDAS“ tradicija bus tęsiama. Jurbarko rajono savivaldybės, Vilniaus dailės akademijos ir Kultūros rėmimo fondo, informacinių rėmėjų bei daugelio įmonių parama taip pat buvo reikšmingi elementai tokio festivalio surengimui.

Menų festivalio “PILIES AIDAS” organizatoriai aptarė V-ojo festivalio surengimo galimybes šių metų liepos 5 – 6 dienomis. Ši data, sutampanti su Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos šventimu, pasirinkta neatsitiktinai ir jau yra suderinta su Jurbarko rajono savivaldybės vadovais bei Panemunės pilies šeimininkais – Vilniaus dailės akademija.

Šiandien dar sunku pasakyti kokia bus galutinė festivalio programa, nes kol kas vyksta tik žvalgomosios diskusijos su Lietuvoje gerais žinomais koletyvais, atlikėjais ir deramasi dėl jų dalyvavimo galimybių.
Tačiau, jau dabar aiškėja tam tikri pricipai, kuriais remiantis bus atrenkami ir kiti norintys dalyvauti šiame renginyje dalyviai: atlikėjai, ekspozicijų autoriai ir t.t.

Organizatoriai sutarė kreiptis į visus neabejingus kūrybingumo ugdymui žmones bei kolektyvus su kvietimu pateikti festivalio iniciatyvinei grupei savo siūlymus dėl festivalio renginių ir galimų dalyvių.

Raginame paskubėti užpildyti
www.piliesaidas.lt paskelbtą dalyvio anketą (paraiškos formą) ir ją atsiųsti nurodytais adresais iki balandžio mėn. 15 dienos (terminas buvo pratęstas nuo kovo 1 dienos). Pagal gautas paraiškas vertinimo komisija iki balandžio 25 dienos sudarys galimų dalyvių sąrašą, pagal kurį gegužės 4 dieną bus organizuojama peržiūra ir perklausa. Vertinime galės dalyvauti ir savo nuomonę pareikšti klausytojai ir žiūrovai.

Tikimės, jog tai paskatins daugelį tikslingai rengtis ir leisti geriausiems iš geriausių užlipti į festivalio scenas ar parodyti savo kūrybinius pasiekimus festivalio „PILIES AIDAS“ žiūrovams, susirenkantiems
iš visos Lietuvos. O kartu tikimės praplėsti festivalio ir organizatorių ratą.

Festivalis lieka ištikimas savo misijai: Lietuvos ir Jurbarko krašto ateitis priklauso kūrybingiems žmonėms. Būtina skatinti kūrybiškumą ir saviraišką visose gyvenimo srityse. Kūrybiniai ieškojimai ir saviraiškos įgūdžiai, įgyjami nuo pat vaikystės, išmoko žmogų surasti netradicinius sprendimų būdus, susidūrus su naujomis problemomis ar uždaviniais.

Todėl festivalis
sieks savo pagrindinio tikslo: suteikti žmonėms galimybę puoselėti kūrybinį pradą, reiškiantis įvairiausiose meno srityse: dailėje, muzikoje, šokyje, tautinio paveldo puoselėjime.


Menų festivalio “PILIES AIDAS”
iniciatyvinė grupės vardu
Saulius Lapėnas

Dalyvio anketa:

 
Powered by: Joomla cms EasyBook Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!