Spaudoje apie mus:
Apgyvendinimo paslaugos:Dėl prekybos festivalio metu
galima kreiptis ir registruotis
tel.Nr 8 447 71407

Pilies aidas 2014 PDF Print
There are no translations available

 

M e n ų   f e s t i v a l i s

PILIES AIDAS

Jurbarkas 2014

 

www.piliesaidas.lt

 

Image

Kvietimas teikti paraiškas dalyvavimui                 2014 balandžio 22 d.

 

Dar tikrai neužmirštas 2013 metų liepos mėnesį vykusio V-ojo menų festivalio „PILIES AIDAS“ dalyviai ir publika pelnytai dėkojo organizatoriams ir tikėjosi, kad festivalio „PILIES AIDAS“ tradicija bus tęsiama. Jurbarko rajono savivaldybės, Vilniaus dailės akademijos ir Kultūros rėmimo fondo, informacinių rėmėjų bei daugelio įmonių parama taip pat buvo reikšminga tokio festivalio surengimui.

Menų festivalio “PILIES AIDAS” organizatoriai aptarė VI-ojo festivalio surengimo galimybes šių metų rugpjūčio mėnesio 29 – 30 dienomis. Ši data, sutampanti naujų mokslo metų pradžia, derinama su Jurbarko rajono savivaldybės vadovais bei Panemunės pilies šeimininkais – Vilniaus dailės akademija.

Šiandien dar sunku pasakyti kokia bus galutinė festivalio programa, nes kol kas vyksta tik žvalgomosios diskusijos su Lietuvoje gerais žinomais koletyvais, atlikėjais ir deramasi dėl jų dalyvavimo galimybių.

Tačiau, jau dabar aiškėja tam tikri pricipai, kuriais remiantis bus atrenkami ir kiti norintys dalyvauti šiame renginyje dalyviai: atlikėjai, ekspozicijų autoriai ir t.t. Organizatoriai sutarė kreiptis į visus neabejingus kūrybingumo ugdymui žmones bei kolektyvus su kvietimu pateikti festivalio iniciatyvinei grupei savo siūlymus dėl festivalio renginių ir galimų dalyvių.

Raginame užpildyti www.piliesaidas.lt  paskelbtą dalyvio paraiškos formą ir ją atsiųsti anketoje nurodytais adresais liepos 1 dienos.

Gautas paraiškas vertins komisija (tikimės sulaukti kompetetingų konsultantų pagalbos), kuri turės iki gegužės mėnesio pabaigos sudaryti galimų dalyvių sąrašą. Tikimės, jog tai paskatins daugelį tikslingai rengtis ir leisti geriausiems iš geriausių užlipti į festivalio scenas ar parodyti savo kūrybinius pasiekimus festivalio „PILIES AIDAS“ žiūrovams, susirenkantiems iš visos Lietuvos. O kartu tikimės praplėsti festivalio ir organizatorių ratą.

Festivalis lieka ištikimas savo misijai: Lietuvos ir Jurbarko krašto ateitis priklauso kūrybingiems žmonėms. Būtina skatinti kūrybiškumą ir saviraišką visose gyvenimo srityse. Kūrybiniai ieškojimai ir saviraiškos įgūdžiai, įgyjami nuo pat vaikystės, išmoko žmogų surasti netradicinius sprendimų būdus, susidūrus su naujomis problemomis ar uždaviniais. Todėl festivalis sieks savo pagrindinio tikslo: suteikti žmonėms galimybę puoselėti kūrybinį pradą, reiškiantis įvairiausiose meno srityse: dailėje, muzikoje, šokyje, tautinio paveldo puoselėjime.

 

Menų festivalio “PILIES AIDAS”

iniciatyvinės grupės vardu

Darius KALINAUSKAS

 

This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it

            8 685 71555

8 689 84444

 

 

Anketa PILIES AIDAS 2014 dalyviams

 
Powered by: Joomla cms EasyBook Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!