Spaudoje apie mus:
Apgyvendinimo paslaugos:Dėl prekybos festivalio metu
galima kreiptis ir registruotis
tel.Nr 8 447 71407

Atsiliepimai

Užsirašyti svečių knygoje


Jemelyn    2012-10-14 00:06
aha, lygiai taip pat pjlagvoaau, tiek pati pradžia ("tai ką, susirinkot muzikos pasiklausyt?" :D ), tiek pabaigoje, kai nebuvo jokių ačiū prodiuseriui, dievui, mamai, o tik dirbtinė šypsena. Man tik kylo klausimas, kas šiame pasirodyme blogai, nes dauguma komentarų yra apie tai, koks jis lūzeris, vieno straipsnio pavadinimas "Ką taip darydamas galvojo Thom Yorke?". Na kiek kartų peržiūrėjau, tai paprasta ir gražu. Kažkodėl nesukelia jokių nervų, kaip vat kai kuriems.

Alex    2012-10-13 13:19
idomus tai idomus psznoearas. bet man keisciausia buvo, kad kazkada sulaukes tavo komentaro apie youtube neprilygstamuma dvd kokybei ir pan. tu dabar vat ipostinai toki:) as takart lyg ir norejau pasakyti, jog youtube turi savo privalumu tokiu kaip kad mazos kokybes preview, neimanomu parsisiust vaizdu perziura ir pan. bet neesme. taip, thom yorke turbut isliks viena is labiausiai paslaptingiausiu asmenybiu. vaikinukas kreiva akim lauzhantis visus nelly michael jackson timberlake minoque madona grozhio perspektyvas. kur kalba jo paprastumas ir ishskirtinumas ne ishvaizdoje, o kuryboje. paprasta ir pritrenkia. tas jo zvilgsnis pradzioj tai toks paniekinantis. nesistebiu. paziurek jis juodais marskineliais kazkokiuose wow oh yea apdovanojimuose. manau cia tylus protestas pries riebiu snukiu shou. jis apdovanojima tai paliko. ka?

Birutė    2012-07-23 18:25
Renginys paliko puikų įspūdį: pilies kiemas pripildytas tikros muzikos garsų, poreikis gražaus bendravimo, laisvumo pojūtis mene.Visa tai ten buvo. Jokios pompastikos.Tiesiog be nervų.Ačiūūū.
Admins Comment Admins Comment:
Dėkui už puikų atsiliepimą.

Virga    2012-07-23 14:58
Buvo labai smagu! Stebėjausi, kad mažai žmonių, bet gal tai - tik privalumas. Tik labai buvo gaila Rasosbasos... labai blogas įgarsinimas iš pilies išvijo ne vieną klausytoją. Jos klausyti buvo įmanoma tik už pilies sienų. O dūmų niekaip nepavyko išjungti, nors ir kaip ji prašė... Sėkmės kuriant festivalį ir mokantis iš klaidų!
Admins Comment Admins Comment:
Neklysta tie kurie niemo nedaro ;-)
Dėkui už pastabas.

Emanuelė    2012-07-16 12:36
Nebus palapinių miestelio ar kažko panašaus?
Admins Comment Admins Comment:
NEABEJOTINAI BUS ;-)
Siūlau žvilgterėti:
http://www.medaus-slenis.lt/lt/index.html


53
Įrašai
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »
Powered by: Joomla cms EasyBook Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!