Spaudoje apie mus:
Apgyvendinimo paslaugos:Dėl prekybos festivalio metu
galima kreiptis ir registruotis
tel.Nr 8 447 71407

Atsiliepimai

Užsirašyti svečių knygoje


Laisva    2008-08-06 18:54
Iš ties smagu, kad vyksta tokie nuostabūs renginiai, kuriuose gali pasirodyti gabūs ir kūrybingi žmonės. Nors pastaruoju metu atlieku pop stiliaus dainas, bet man nėra svetimos romantinės bardų lyrinės eilės bei muzika. Tad tikiuosi kitais metais sudalyvauti šiame nuostabiame menų festivalyje "Pilies aidas".
Nuoširdžiai Laisva

alsa    2008-07-22 22:30
...graži vieta, gražūs balsai, gražūs žmonės...gražūs norai tegul išlieka optimistiški...ten mes dainavom praeičiai, dabarčiai ir ateičiai...ačiū :)
Admins Comment Admins Comment:
Būtent, vardan ateities mūsų visų - verta dainuoti, piešti, tapyti, ... ir svarbiausia kurti :)

ARŪNAS    2008-07-16 23:04
Norėjau padėkoti visiems Organizatoriams už preciziškai suorganizuotą renginį.Puikiai nusisekė koncertai "Valanda su bardu", nuostabi buvo Panemunės pilies aura ir labai geras pagrindinis koncertas šeštadienį.

Vaidotas    2008-07-16 22:10
O kodėl nuo "Pilies Aido" gyvenimas turėjo tapti teisingu?
Yra kaip yra. Svarbiausia, kad mes visi šypsomės.

Pagulbis    2008-07-16 06:51
Paskaičius šios dienos L.R. "Bardai nori matyti degančias klausytojų akis", susidaro įspūdis, kad pagrindinis "Bardų žygio per Lietuvą" dalyvis ir organizatorius yra Gediminas Storpirštis. Deja, jis net nebuvo tą dieną, kai vyko baigiamasis Žygio koncertas. Ir kažkaip apmaudu, kad nepaminėti tie vyrukai, ir merginos,kurie visa tai darė nuo pačios pradžios: organizavo, važiavo iš miesto į miestą, grojo saulėj šviečiant ir lietuj lyjant...
Admins Comment Admins Comment:
Galiu tik patvirtinti, kad G.Storpirštis nedalyvavo "Bardų žygis per Lietuvą" koncertuose ir juo labiau negalėjo dalyvauti baigiamąjame žygio koncerte, kuris įvyko antrą festivalio dieną (šeštadienį). O menų festivalio trečią dieną (sekmadienį) koncertavo svečio teisėmis ir pokalbyje su korespondente apgailestavo, kad neturėjo galimybės išgirsti gyvai atliekamų žygio dalyvių atliekamų kūrinių.
Manau, kad tai tik apmaudi žurnalistės klaida :(
Belieka džiaugtis, kad nors tokiu būdu šmėkštelėjome laikraštyje "Lietuvos rytas"

Pilnas aprašymas šiuo metu rengiamas ir kai sudėliosime foto - paskelbsime.


53
Įrašai
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »
Powered by: Joomla cms EasyBook Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!