Spaudoje apie mus:
Apgyvendinimo paslaugos:Dėl prekybos festivalio metu
galima kreiptis ir registruotis
tel.Nr 8 447 71407

Atsiliepimai

Užsirašyti svečių knygoje


Aušra    2008-07-15 22:24
Nepakartojami įspūdžiai. Didžiulė padėka organizatoriams,dalyviams,visiems. Labai sužavėjo nepaprastai šilta ir jauki aplinka-dar vis gyvename renginio įspūdžiais.. Nežinau kaip kitiems, bet man šis festivalis labai išsiskyrė savo nuoširdumu, grynumu, ko jau kituose tradiciškai vykstančiuose renginiuose sunku aptikti. Dėkui ir už patį keisčiausią, bet ir įdomiausią tapybos plenerą-gryžus labai sunku vėl įsivažiuoti į miesto rutiną ir bruzdesį.
Tikiuos, jog kitais metais vėl viskas bus taip šaunu, tik gal norėtusi daugiau reklamos. Mat kai pasakojau draugams apie įspūdžius, daugelis tikrai butu atvažiavę,bet tiesiog pražiopsojo informaciją.
P.s-atsiųsiu nuotraukų-gal nebus tokios kokybiškos kaip profesionalių fotografų,(nes mano hobis labiau paskui "karves" lakstyt ir tapyt ), bet šiltą nuotaiką-pažadu ;) :roll

Gerbėjas    2008-07-15 17:13
Viskas šaunu ;) jau laukiu kitu metu :roll SEKMES organizatoriams. Jega Storpirstis :)

Arminas    2008-07-14 17:45
Labai šaunus renginys. Lyginant su pernykščiu "Pilies aidu" ženklus ūgtelėjimas. Neabejoju, kad 2009-ais metais bus dar geriau. Ypač išsprendus Jonuko paminėtą nakvynės problemą. Galbūt galima rasti tylesnę vietą arčiau pilies ar "Medaus slėnį" šiek tiek "nupopsinti ir pritildyti". Taip pat man atrodo, kad kieme garsą "tvarkalioję" žmonės trupučiuką turėjo bėdų su atsakomybės jausmu (jo trūkumu). Kitais metais nuo to sėkmingai galima gintis sutarties punktu, kertančiu "per kapeiką". Organizatoriams ir dalyviams labai ačiū.

Pagulbis    2008-07-14 12:50
Pasibaigus "Bardų žygio per Lietuvą" baigiamajam koncertui, mūsų, dalyvių laukė puiki vakarienė vienoje iš pilies menių. Taip, taip, su farširuota lydeka, sausu vynu ir t.t. Tada norėjau tarti padėkos žodį organizatoriams, bet nugalėjo nuovargis. Tai dabar turiu puikią progą tai padaryti. Nuoširdžiai sakau didelį ačiū Sauliui Lapėnui už šitą renginį. Seimo narys, atrodo turėtų būt biurokratas, bet ne. Pats plakatus kabina, renginį veda, dainuoja...ir dar nežinia ką daro. Manau, tik tas , kas organizavo panašius dalykus gali žinoti, ką reikia padaryti, kad tai įvyktų. Na žinoma, be komandos nieko nepadarysi. Viską daro žmonės. bet savo komandai, gal tegul jis pats padėkoja.
Tiksliai nežinau visų peripetijų, bet dėkoju ir džiaugiuosi Kasčio Petrylos darbu ir bendradarbiavimu su Pilies aido organizatorium. Paprastai du lyderiai vienoj vietoj nesutelpa. O čia tilpo. Dar man labai gražiai atrodė ir meno vadovo Povilo Girdenio elgesys. Juk kaip dažnai mes organizatoriai save norim o ir "įdedam" į "gerąsias vietas". O Povilui užteko garbingumo ne pabaigti koncertą, o jį pradėti. Visi žinom, kad tai labai atsakingas ir sunkiausias momentas.
Na ir labiausiai ačiū už tą aurą, už tą atmosferą, kuri tvyrojo pilyje ir kieme. Tai buvo galima jausti iš dalyvių ir klausytojų. Tiesiog buvo gera. Ar įvyks kitas festivalis? Tai priklausys nuo kažko. Nuo žmogaus, kuris labai labai norės, kad tai įvyktų. Kad jis tai moka padaryt, mes supratom. Palinkėkim jam sėkmės. Gera buvo kartu būti ir tuo pačiu matyti, girdėti vis tebeaugančius bardus: Joną ir Jonuką, Kąstį ir Ovidijų, Vaidotą ir Povilą...
Iki susitikimų.

Katiūš    2008-07-14 10:25
Renginys puikus, medaus slėnis nepatiko.

kita vertus, dainuojamosios poezijos kuriam laikui dozę gavau :)) dideli kiekiai šiiap veža.

na dėkui, kad turėjau galimybę būt.


53
Įrašai
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »
Powered by: Joomla cms EasyBook Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!