Spaudoje apie mus:
Apgyvendinimo paslaugos:Dėl prekybos festivalio metu
galima kreiptis ir registruotis
tel.Nr 8 447 71407

Atsiliepimai

Užsirašyti svečių knygoje


Jonukas    2008-07-14 09:29
Labai laukiau šio festivalio. Skubėjau penktadienio popietę greičiau išvažiuot iš Vilniaus, kad spėčiau į atidarymą. Atlėkėm. Viskas buvo puikiai- nuotaika gera, grojo muzika. Vakarėjo. Jau sutemus išvykom į "Medaus slėnį", kur planavom pailsėti prieš rytdienos renginius. Bet... Poilsiavietė vidury nakties tapo triukšmaviete. Iki 3 val. nakties bumpsintis popsas, apspanges ūsuotas "didžėjus", pusgirtis šeimininkas, patariantis triukšmą nugesint išgeriant daugiau alaus (ten buvusiems vaikams, turbut, taip pat?) kūrė puikią "poilsio medaus slėnyje" atmosferą. Nuostabią naktį vainikavo paryčiais prasidėjusių muštynių garsai. Užmigti pavyko tik apie 5 - 6 val. ryto. Porą valandų numigę iškeliavom tikrintis garso būsimam tos dienos koncertui.
Antra diena pilyje prabėgo puikiai. "Akademinių valandų" dalyviai padovanojo puikių akimirkų, šauniai pasibaigė ir "Bardų žygis per Lietuvą '08", kurio baigiamajam koncertui geresnės vietos, manau, ieškot nereikėjo.
Antrą naktį praleist "Medaus slėnyje" nerizikavom- išvažiavom nakvot pas draugus ant šieno :). Uodai ir vorai buvo geriausi draugai po praeitos nakties.
Iš ryto išskubėjom namo, nebeužsukę į pilį. Tikiuosi, kad trečioji diena buvo tokia pat puiki, kaip ir pirmosios.
Kitąmet tikrai stengsiuos vėl aplankyti "pilies aido" festivalį (bet "Medaus slėnį" aplenksiu ratu ;)).

Vaidotas    2008-07-13 21:18
Rytoj. :)

Vaidotas    2008-07-13 21:01
Gerai. Taip buvo ir tai norisi kartoti. Už ką dėkoti teisingiausiai gal išsireiškė Andrius Kulikauskas. Kas nebuvot nesupykit - necituosiu. Tačiau už tai tikrai nuoširdi padėka visiems, kurie renginį kūrė: organizatoriai, dalyviai, ir tie, be kurių tokie renginiai neegzistuotų - kiekvienas Jūs, kuris gyventi nori gyvai.
Buvo techninių/organizacinių nesklandumų, bet tai - žmogiškojo faktoriaus rizika. Neišvengiama, bet anksčiau ar vėliau suvaldoma :) Taip ir bus.
Tikiu, kad festivalis labai gražiai augs. Kai norėsit kitiems papasakoti ką šiame gyvenime verta daryti - priminkit, kad festivalis "Pilies Aidas" vyksta kasmet.
Admins Comment Admins Comment:
Vaidai, jei nenori paatvirauti šioje svečių knygoje - tai tavo teisė, bet tokiu atveju parašyk e-laišką. Tavo pastabos kaip ir kitų dalyvių labai laukiamos.
Norim tikėtis tap pat jūsų visų dalyvių sutikimo cituoti šiuos atsiliepimus, aprašant festivalio dienas ir vykusius renginius.
Tai darysim ne tam, kad pasigirti, bet siekiam tikslo sukelti kuo didesnį susidomėjimą šio festivalio idėjų realizavimu. Tai žymiai palengvins mūsų bandymus rasti daugiau potencialių rėmėjų būsimiems renginiams ir kitų metų festivaliui.
Tikimės geranoriškos jūsų pagalbos bendram tikslui: "skatinti kūrybiškumo ugdymą visose menų srityse".

Pagarbiai,
Saulius

Povilas    2008-07-13 20:36
Atsiprašau už klaidą žodyje nuostabu :upset

Povilas    2008-07-13 20:34
Vakar buvo nuosrtabu:-) Bardų pasirodymai Pilies menėje pranoko lūkesčius. Publika - puiki.
Džiaugiuosi, kad Bardų žygis per Lietuvą 2008 pasibaigė PANEMUNĖS PILYJE :) Atmosfera buvo SAVAIME IŠKILMINGA ir idealiai tinkanti GARBINGAM FINALUI:)
DIDELIS DIDELIS AČIŪ VISIEMS, KURIE DALYVAVO, ORGANIZAVO, RĖMĖ, ATVYKO, BUVO :)


53
Įrašai
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »
Powered by: Joomla cms EasyBook Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!