Spaudoje apie mus:
Apgyvendinimo paslaugos:Dėl prekybos festivalio metu
galima kreiptis ir registruotis
tel.Nr 8 447 71407

„Pilies aidas 2015” kviečia į muzikantų, dainininkų ir šokėjų atranką! PDF Spausdinti

Kad ant scenos pamatytume geriausius iš geriausių, tradicinio menų festivalio „Pilies aidas“ organizatoriai, siekdami skatinti kūrybiškumą, kiekvienais metais skiria didelį dėmesį dar neatrastiems talentams įvairiose menų srityse ir numato sudaryti galimybę ir dar ne pakankamai žinomiems pretendentams parodyti savo gebėjimusgegužės 2 d. „Jurbarko miesto ir verslo dienos 2015” šventės metu Kauno gatvėje pastatytoje scenoje.

                  Menų festivalio „PILIES AIDAS 2015” kūrėjų, atlikėjų ir muzikinių grupių pasirodymus vertins komisija, kurios sudėtis bus paskelbta atrankos dieną. Vertinimo komisija atsižvelgs ir į žiūrovų bei klausytojų vertinimus, bei aplodismentų gausą!

                      „Septintą kartą istorijoje rengiamas festivalis, šiemet turėtų įvykti liepos mėnesio pradžioje, šiuo metu derinamos galutinės datos bei teikiamos paraiškos finansavimui. Pagrindinė festivalio koncepcija išlieka susijusi su kūrybingumo puoselėjimu, nes tai bet kokių iškylančių problemų sprendimo galimybė” - teigia vienas iš festivalio organizatorių Darius Kalinauskas, linkėdamas visiems pajausti šventę ir būti ne tik žiūrovais, bet ir aktyviais dalyviais.

Gamtoje, šalia Nemuno įsikūrusioje pilyje, vyksiančio festivalio „Pilies aidas” dalyvių laukia įtempta programa – festivalio metu vyks įvairūs meno užsiėmimai, kultūros renginiai ir koncertai.

 Tradiciškai festivalio metu Panemunės pilies menėje bus rengiamos „akademinės valandos“, kuriose jau žinomesni kūrėjai žiūrovus kvies intymesniam pokalbiui ir dalysis savo patirtimi.

 Dalis festivalio renginių bus skirta saviraiškai, naujų talentų pasireiškimui ir lavinimui. Dalyviai galės išbandyti muzikines-garsines-vokalines improvizacijas, dalyvauti ir mokytis įvairių menų kūrybinėse dirbtuvėse, išbandyti įvairius žaidimus.

                      Tai jau tradicinė galimybė neabejingų menui, muzikai ir literatūrai žmonių susiėjimui, bet ir unikali proga pademonstruoti savo gebėjimus, bendrauti ir kartu kurti Lietuvos ateitį.

                      Menų festivalis „Pilies aidas” pradėtas rengti 2007 m. Festivalio centras – Vilniaus akademijai priklausanti rekonstruota Panemunės pilis, Jurbarko rajono savivaldybėje.

                      2013 metų gegužės mėnesio pradžioje Panemunės pilyje įvyko Vilniaus dailės akademijos surengtos Panemunės pilies vakarinio korpuso atidarymo iškilmės po  ilgai trukusių restauravimo ir renovavimo darbų.

                      2014 metais pradėjo veikti keturių žvaigždučių viešbutis BEST BALTIC Panemunės pilis viešbutis – restoranas.

                      Daugiau nei 400 metų skaičiuojanti Panemunės pilis, dar vadinama Gelgaudų arba Vytėnų pilimi, yra vienas žymiausių Lietuvos architektūros ir kultūros paminklų. Vengrų kilmės dvarininko Jonušo Eperješo 1604 m. pastatyta pilis yra ryškiausias renesansinės rezidencinės pilies pavyzdys Lietuvoje. Tai ne krašto gynybai skirta tvirtovė, o tipiška XVII a. didiko pilis su gynybiniais įrengimais, gyvenamaisiais ir ūkiniais pastatais. Manoma, kad pilį statė architektas Petras Nonhartas.

 
Panemunės pilies kieme aidėjo meno garsai PDF Spausdinti

Praėjusį savaitgalį Panemunės pilies kieme planuotam surengti šeštajam menų festivaliui „Pilies aidas” įvykti nesutrukdė nei lietus, nei aplinkiniuose miškuose gausiai užderėjęs grybų derlius, nei tą pačią dieną prasidėjęs pasaulio vyrų krepšinio čempionatas. Na, tiesą sakant, antroji ir trečioji priežastys gal kiek ir sumažino šio festivalio žiūrovų skaičių, tačiau tie, kurie baravykus ir krepšinį iškeitė į gerą, tikrai aukšto lygio kultūros renginį tikrai nenusivylė, juolab, kad pagrybauti buvo galima ir sekmadienį, čempionatas tęsis dar beveik visą mėnesį, o kito „Pilies aido” teks laukti visus metus.

 

 

Skaityti toliau...
 
PILIES AIDAS 2014 PROGRAMA PDF Spausdinti
Image
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 1 - 7 iš 18
Powered by: Joomla cms EasyBook Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!